Zbudowane w kujawsko-pomorskim regionie, z historią wiodącej pozycji w zakresie innowacji w projektowaniu i produkcji, produkty Alufadady są odporne na naturalne siły natury i idealnie nadają się zarówno do nowych konstrukcji, jak i do wymiany. Wprowadź styl życia wewnątrz i na zewnątrz dzięki ścianom okiennym sięgającym od podłogi do sufitu lub drzwiom przesuwnym w ciemnych kolorach lub przezroczystym anodowanym wykończeniom dla nowoczesnej stylizacji. Wybierz szkło laminowane, aby zwiększyć bezpieczeństwo, lub szkło barwione, aby zapewnić prywatność i poprawić wygląd.

DRZWI PATIO PRZESUWNE I PODNOSZONE

Przesuwne drzwi tarasowe pasują do ciaśniejszych przestrzeni zdecydowanie lepiej niż drzwi na zawiasach, ponieważ ich panele nie przeszkadzają w pokoju lub patio. Drzwi MB-77S mają dwa lub więcej ruchomych paneli, które przesuwają się i układają za nieruchomym panelem lub kieszenią w ścianie, zapewniając szeroki widok. Drzwi tarasowe przesuwne posiadają jeden panel ruchomy i jeden panel nieruchomy.

UCHYLNE DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe na zawiasach są dostępne jako drzwi uchylne do mniejszych powierzchni zewnętrznych lub drzwi uchylne na zewnątrz, aby uzyskać więcej miejsca w domu.

DRZWI SKŁADANE

Drzwi harmonijkowe ustawiane są prostopadle do ściany i praktycznie niewidoczne. Aby zoptymalizować przestrzeń, można je składać z lewej, prawej strony lub rozdzielać od środka.

DRZWI UCHYLNE

Drzwi obrotowe obracają się na skrzynce obrotowej bez użycia zawiasów. Ich elastyczna konstrukcja pozwala im otwierać się do środka, na zewnątrz lub na oba strony, w zależności od przestrzeni.

Dowiedz się więcej lub uzyskaj bezpłatną wycenę na systemy ścian szklanych w zakresie Alufasady

Masz pytania dotyczące korzyści z zainstalowania systemów szklanych ścian w domu czy w innym obiekcie? Ciekawi Cię wybór producenta, ceny, kolory lub inne modyfikacje? Skontaktuj się z działem handlowym. Już dziś z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania lub rozpoczniemy bezpłatną wycenę systemu ścian szklanych.

Można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 504 092 963 – dział produkcyjny lub pod numerem 517 414 118 – dział handlowy lub e-mailem, pisząc do nas za pośrednictwem zabezpieczonej strony kontaktowej naszej witryny.

Cart 0 items0