SKYROLL – osłona przeciwsłoneczna

SKYROL

System osłon przeciwsłonecznych

Bez izolacji termicznej

Osłona przeciwsłoneczna

OPIS KONSTRUKCJI

Zaciemniające osłony świetlne łączą nowoczesny design z najwyższą funkcjonalnością. Zewnętrzne żaluzje SkyRol ułatwiają wykreowanie indywidualnego nastroju optycznego wewnątrz i decydują o wyglądzie elewacji na zewnątrz. W znacznym stopniu oddziaływają również do efektywność energetyczną obiektu. Odpowiednio do wyglądu elewacji zewnętrznej można zastosować różne rodzaje zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych. Wszystkie osłony świetlne mają swoje osobliwe mocne strony, które sprawiają, że są idealnymi rozwiązaniami dla nowych budynków, modernizowanych lub przeznaczonych do renowacji.

Żaluzje SkyRol wybornie sprawdzają się zarówno w budynkach użyteczności publicznej jak i inwestycjach mieszkaniowych wielorodzinnych i indywidualnych. System żaluzji zacieniających występuje w trzech wersjach,  z możliwością dopasowania od rodzaju zabudowy:

skyroll
polecają alufasadę

Rysunek techniczno-medialny

W OFERCIE DOSTĘPNE SĄ TRZY PRODUKTY:

Żaluzje SkyRoll ZIP – to premierowa generacja systemu przeznaczona do zaciemniania pomieszczeń, w których wykorzystano duże, przeszklone powierzchnie. Produkt dostępny jest w wersji umożliwiającej montaż pod tynkiem, nadstawnej oraz przystosowawczej. Bezkonkurencyjne wymiary to 5000 x 5000 mm.

Żaluzje SkyRoll Classic to najbardziej powszechny system w rodzinie rolet zewnętrznych. W systemie tym brakuje bezpośredniej konsolidacji tkaniny z prowadnicą. Osłona dostępna jest w wersji pod tynk, nadstawnej oraz adaptacyjnej. Ponadprzeciętne wymiary to 5000 x 5000 mm.

Żaluzje SkyRoll Eco to rozwiązanie niskobudżetowe opracowane dla mniej wymagających inwestorach. Eksploatacja tego sytemu jest bardzo prosta i nie wymaga dużego nakładu sił. Produkt osiągalny jest w wersji nadstawnej oraz dostosowawczej. Skrajne wymiary to 2000 x 2500 mm.

FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA SYSTEMU OSŁONY SŁONECZNEJ

Zestaw rolet zacieniających jest dostępne 3 warianty w systemie: ZIP, CLASSIC i ECO, dopasowanych do potrzeb inwestora. Pionierski na rynku system screenów, w którym zastosowano rozwiązanie obsadki blokowanej w pozycji zamkniętej, ułatwia montaż, demontaż oraz zapewnia łatwy dostęp serwisowy. Rozmyślnie przygotowana konstrukcja wariantu Zip sprawia, że tkanina podczas zamykania nawija się nie tylko na rurę nawojową, ale też na adapter. Rozwiązanie  zapewnia lepszą nawojowość dzięki zastosowaniu mechanizmu zamka błyskawicznego. W wariancie SkyRol Zip możliwa jest bezpośrednia integracja tkaniny z prowadnicą, co podnosi odporność na działanie wiatru i gwarantuje maksymalne uszczelnienie.

Stwórz idealny nastrój. Wybieraj spośród różnych odcieni bieli i rozmiarów zaprojektowanych tak, aby w każdej chwili uzupełnić każdą przestrzeń. Żaluzje zaciemniające pięknie filtrują światło, tworząc idealny nastrój, którego pragniesz. Obróć różdżkę, aby precyzyjnie dostosować światło lub prywatność. Niezrównana trwałość, odporne na wilgoć. Wykonane w klasie handlowej. Łatwa konserwacja i czyszczenie,  mokre chusteczki wykonują całą pracę. Nastrojowy system zaciemniający  stworzony, aby wytrzymać próbę czasu w dowolnym miejscu. Łatwy w montażu.

Cart 0 items0