Aluminiowe systemy okienno drzwiowe

Niskoemisyjne okna są kluczowym aspektem zarówno w nowych, jak i istniejących domostwach. Straty ciepła przez niesprawne okna podnoszą 25–30% opłaty kosztów energii ogrzewania domu. 

Jeśli planujesz inwestycję i wybierasz nowe okna, lub wymieniasz stare na nowe w istniejącym już budynku, to ważne jest, abyś wybrał energooszczędne okna i drzwi, które mają dobry współczynnik przenikalności cieplnej, które najlepiej sprawdzą się w klimacie twojego miejsca zamieszkania, miejsca posadowienia obiektu. Tylko sprawdzone systemy okienno drzwiowe z odpowiednią ilością przegród komorowych skutecznie obniżą straty energii. Tylko nowe wysokiej klasy okna i dobrej jakości aluminiowo szklane systemy uczynią Twój dom komfortowym i energooszczędnym i pozwolą obniżyć rachunki za energię grzewczą.

Czyste linie i zaawansowana funkcjonalność sprawia, że szklano aluminiowe systemy są trwałym faworytem wśród właścicieli domów i architektów. Wszechstronne, bezpieczne i energooszczędne systemy z wieloma opcjami stylu w nowoczesnej konfiguracji w klasycznym rozwiązaniu odmienią Twój dom. To alternatywa dla drewnianych, a nawet stalowych systemów okiennych z minimalną konserwacją i maksymalną odpornością na warunki atmosferyczne.

system-okienno-drzwiowy-
polecają alufasadę

Prezentujemy skuteczne  rozwiązania, które zminimalizują ilość energii trwonionej przez wysokodeficytowe okna i poprawiają komfort Twojego domu:

Aluminiowo szklane systemy okien i drzwi do domów i budynków wyróżniają się na tle innych rozwiązań wytrzymałością i trwałością. Wielką zaletą jest symboliczna konserwacja, czyniąca produkty z aluminium bardzo popularnymi. Aluminium jako materiał ma długą żywotność, nie odkształca się i nie deformuje, dlatego nadaje się do produkcji okien i drzwi. Okna i drzwi aluminiowe ze względu na swoją wytrzymałość nadają się do ekstremalnych zastosowań. Okna te wytrzymują nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Okna aluminiowe mogą być wykonane w wielu kolorach. Za pomocą sprayów lub folii można uzyskać imitację konstrukcji drewnianej. Na pierwszy rzut oka nie musisz nawet wiedzieć, że jest to wysokiej jakości okno aluminiowe. Poczujesz, że nadal masz nowe okna, które się nie starzeją.

Cena jest nieco wyższa niż w przypadku okien drewnianych lub tanich okien plastikowych, ale dzięki swojej jakości, wygodnej konserwacji i żywotności okna i drzwi aluminiowe z łatwością pokonują tę różnicę. Zalety okien aluminiowych docenisz po dłuższym czasie lub po przykrym doświadczeniu ze zwykłymi oknami.

Wykonujemy montaż okien aluminiowych firm SCHÜCO, ALUPROF, WICONA, REYNAERS, SAPA ARTLINE oraz innych zagranicznych producentów dzięki czemu należymy do czołówki w Polsce

Cart 0 items0