Systemy przesuwne i harmonijkowe

Chcesz mieć większy komfort i doskonałe poczucie otwartej przestrzeni w swoim mieszkaniu? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie mamy specjalne systemy drzwi przesuwnych, składanych i harmonijkowych. Dzięki nim zaoszczędzisz dużo miejsca i zwiększysz poczucie otwartej przestrzeni. Widok przez na niemal nieprzerwaną szklaną powierzchnię jest mile widziany, zwłaszcza jeśli lubisz obserwować okolicę.

Przesuwne szklane powierzchnie w połączeniu z wąskimi profilami aluminiowymi zapewniają maksymalny dopływ światła do Twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Tak przeszklona przestrzeń wyklucza granicę między środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym i asygnuje komfort oglądania, który nie jest niczym zakłócany. Przestrzeń dzienna lub do pracy z przesuwanymi drzwiami będzie komponować się z ogrodem lub tarasem.

Szklano aluminiowe drzwi nie wystają w przestrzeń jak tradycyjne skrzydła drzwiowe i w większości wypadków nie zajmują tak dużo miejsca. Można również zastosować systemy drzwi harmonijkowych wyglądające jak harmonijka, a składane duże powierzchnie zwiększają przestrzeń mieszkalną. Istnieją zarówno systemy nieizolowane, jak i warianty izolowane termicznie. Solidne izolowane drzwi przesuwne można uzbroić w silnik elektryczny z możliwością zdalnego sterowania. Jeśli jesteś zwolennikiem klasycznego wzornictwa, możesz mieć drzwi z klamką, która bardzo łatwo i delikatnie zamykają drzwi przesuwne. Próg można wyrównać z górną krawędzią podłogi, aby nie utrudniał przejścia.

system harmonijkowy alufasady
polecają alufasadę

Systemy przesuwne drzwiowe lub okienne typu harmonijkowego (harmonijkowe), bez ramy, są idealne do dzielenia dużych przestrzeni lub tam, gdzie potrzebna jest elastyczność przestrzeni, ponieważ jest to najbardziej odpowiednia opcja.

Znajdują zastosowanie w salonach, restauracjach, służą do zamykania tarasów, balkonów osiedlowych, wytyczają tereny rekreacyjne itp. Ten system przesuwny pozwala na dużą ilość ruchomych arkuszy, bez większych ograniczeń co do ich gabarytów. Mają łatwość manewrowania, dzięki czemu przestrzeń jest tak wydajna, jak to tylko możliwe. Zastosowane szkło jest bezpieczne i ma najwyższą jakość.

W dzisiejszych czasach największą dekoracją wnętrz są wielkie przeszklone powierzchnie, które przypominają bogate dziedzictwo modernizmu. Szkło jest luksusem dającym możliwości swobodnego otwierania lub tymczasowego zamykania wnętrza. Przesuwane szklane drzwi bez dolnej ścieżki tworzą optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu. Systemy przesuwne szklane oferują nowe możliwości projektowania wnętrz i reakcję na potrzeby klientów.

Różnorodność kolorów w dostępnej ofercie umożliwia dopasowanie wewnętrznych przesuwanych drzwi do stylu domu lub mieszkania. Konstrukcja drzwi aluminiowych występuje w odcieniach szczotkowanej stali nierdzewnej (jasna stal szczotkowana), czarna (szczotkowana czerń), brązowa (szczotkowana ciemnobrązowa). Rama aluminiowa, która automatycznie i delikatnie przesuwa się po szynie, oferuje możliwość umieszczenia czystego, zadymionego i strukturalnego szkła, a także możliwych podziałów aluminiowych, umożliwiając nieograniczone możliwości projektowania wnętrz.

Cart 0 items0