Aluminiowe systemy fasadowe

Nowoczesne systemy fasady aluminiowo szklanej to rozwiązanie odpowiednie dla wielkich powierzchni szklanych, ponadwymiarowych ekspozycji, dużych świetlików dachowych czy ogrodów zimowych. Dzięki innowacyjnemu systemowi przeszklenia obiekt zostanie doświetlony, a jego wnętrze będzie wtapiać się w otoczenie. Konstrukcja wykonana z aluminium i szkła jest odporna na oddziaływanie środowiska i praktycznie nie wymaga konserwacji.

Aluminium to materiał niepalny. Wprawdzie jest to metal, ale nie rdzewieje taj jak większość metali, dzięki czemu doskonale nadaje się do tego celu. Dzięki zastosowaniu aluminium, branża produkcji systemów fasadowych zostaje przesunięta o duży krok naprzód, nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, ale także trwałości i odporności. Aluminiowe systemy fasadowe pozwalają nam pracować na dużej przestrzeni bez znacznych przecieków termicznych i izolacyjnych.

Aluminiowe systemy elewacyjne mają prawie nieograniczony wybór wariantów kolorystycznych i kombinacji otworów. W połączeniu ze szkłem systemy elewacyjne są bardzo mile widzianym i nowoczesnym elementem wystroju nie tylko budynków komercyjnych, ale także domów jednorodzinnych, których właściciele stawiają na minimalizm i współczesną elegancję.

systemy fasadowe aluprofu
polecają alufasadę

Do systemów elewacyjnych można wstawiać różnego rodzaju systemy okienno-drzwiowe. Wykorzystując specjalny profil ościeżnicy można dopasować wszystkie rodzaje otworów. Sprawdzone warianty oszklenia systemu elewacyjnego to: Szkło bezpieczne nie izolacyjne. Bezpieczne szkło izolacyjne. Pełne wypełnienie izolacyjne

Fasady aluminiowo szklane są niezwykle efektowne i trwałe. Stanowią coraz bardziej popularne rozwiązanie w nowoczesnej architekturze, zarówno w budynkach użyteczności publicznej, biurowych, jak i domach jednorodzinnych. Panele są bardzo praktyczne i atrakcyjne wizualnie. Ich zastosowanie nadaje budynkowi prestiżu i pozwala nazwać go wyjątkowym. Takie rozwiązanie przyciąga uwagę i wyróżnia bryłę budynku w jego otoczeniu.

Systemy fasadowe firmy Alufasada wykonane są z wysokiej jakości aluminium, które jest w całości malowane proszkowo w kolorach RAL lub z aluminium imitującego drewno w ramach naszej rozszerzonej oferty. Takie połączenie sprawia, że ​​wszystkie produkty znajdują się na najwyższej półce i zapewniają długoletnią trwałość bez konieczności wykonywania czynności konserwacyjnych.

Oprócz walorów stricte wizualnych fasada w systemie aluminiowo szklanym służy jako ochrona ścian budynku, chroniąc je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz czy słońce.

Sprawdzają się również jako alternatywa dla montażu dużych wnęk okiennych zamiast żaluzji czy rolet. Stają się barierą między domem a światem, jednocześnie dając cień, zasłaniając widok i chroniąc okna. Należy pamiętać, że profile aluminiowe są doskonałą alternatywą dla drewna, nie tylko ze względu na swoją trwałość, ale również ze względu na przyjazność dla środowiska. Malowany element imitujący drewno wraz z wyglądem zewnętrznym nie ustępuje drewnianej desce, ale świadczy o alternatywnym rozwiązaniu. Poza tym nie rdzewieje, nie wymaga ponownego malowania i jest odporny na wilgoć.

Cart 0 items0