Wewnętrzne podawcze okna przesuwne rozsuwane MB-SLIDER WINOW

SYSTEM PODAWCZYCH OKIEN PRZESUWNO ROZSUWANYCH

okna przesuwno rozsuwane

Współczesne, praktyczne i racjonalne rozwiązania oszczędnościowe są zawsze mile widziane w nowoczesnych domach i biurach. Nie musisz być specjalistą, aby zrozumieć, że ludzie czują się znacznie lepiej w przestronnych, czystych, jasnych i przyjaznych oczom pokojach. Przesuwane i rozsuwane okna w domu pomagają otworzyć nowe przestrzenie, gdy oranżeria lub ogród zimowy staje się organicznym przedłużeniem naturalnego ogrodu, a balkon lub taras rozszerza przestrzeń życiową.

Systemy i partycje okien przesuwnych są wygodne, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, są nowoczesne i zapewniają aurę wyłączności i luksusu dla Twojego domu. Czy nie byłbyś podekscytowany zwiększeniem salonu lub miejsca pracy z kilkoma szybkimi ruchami rąk? A może chciałbyś mieć przytulny zielony obszar w domu, aby zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny i zmartwień przez jakiś czas? Nowoczesna technologia i najnowocześniejszy sprzęt pozwala nam nie tylko przekuć nasze pomysły na projekt, ale także cieszyć się ich komfortem i jakością.

MB-SLIDER WINOW
polecają alufasadę

Rysunek techniczno-medialny

Okna przesuwne w zabudowie wewnętrznej

System MB-Slider Window służy do wykonywania okien przesuwnych w pionie i w poziomie w zabudowie wewnętrznej oraz zewnętrznej wszędzie tam, gdzie nie konieczna jest izolacja termiczna. Innowacyjne okna przesuwne wykonane w systemie MB-Slider Window mogą być wykorzystane jako okienka podawcze w bankach, na stołówkach w kantynie itp. System okien przesuwno rozsuwanych charakteryzuje się szybkim i łatwym fabrykowaniem konstrukcji dzięki wykluczeniu większości wyczerpujących obróbek mechanicznych. Łączenie konstrukcji wykonuje się przy znikomej obróbce z wykorzystaniem udostępnionych aluminiowych łączników oraz akcesoriów systemowych. Narożniki są wydawane jako gotowe elementy wykonane z kształtowników wytłaczanych, umożliwiające stosowanie procesu zagniatania i kołkowania z użyciem kleju 2-składnikowego – Coralglue.Wyróżnikiem charakteryzującym system MB-Slider Window są szczupłe profile skrzydeł i ościeżnic. Głębokość strukturalna kształtowników okna wynosi 45 mm, a kształtowników skrzydła 26 mm. Ogromną zaletą powstałego systemu okien przesuwanych w pionie jest możliwość ukrycia napędu wewnątrz profilu skrzydła. Dzięki takiemu rozwiązaniu skompletowana konstrukcja nie traci swoich walorów estetycznych. W systemie MB-Slider Window instalowane są okucia znanych, wysoko notowanych firm, przez co ostateczny wygląd i funkcjonalność konstrukcji spełnia najwyższe standardy jakościowe i eksploatacyjne. Szyby montowane są za pomocą listwy i systemowych uszczelek przyszybowych. System umożliwia osadzenie  szyby o grubości od 4 mm do 10,5 mm.

Okno przesuwne w poziomie

Maksymalny wielkość skrzydła uzależniona jest od dedykowanych okuć oraz maksymalnego ciężaru skrzydła. Maksymalny ciężar skrzydła – 80 kg. Maksymalna wysokość skrzydła ruchomego wynosi 2400 mm, maksymalna szerokość skrzydła ruchomego wynosi 1400 mm. Minimalna wysokość i szerokość skrzydła ruchomego wynoszą 415 mm. Zalecany stosunek wysokości do szerokości wynosi 1 : 3.

Okno przesuwne w pionie

Krańcowy wymiar skrzydła korelowany jest dedykowanymi okuciami oraz maksymalnym ciężarem skrzydła. Ekstremalny ciężar skrzydła ruchomego powinien zamknąć się w 27 kg. Ostateczna wysokość skrzydła ruchomego wynosi 1200 mm, maksymalna szerokość skrzydła ruchomego wynosi 1800 mm. Minimalna wysokość skrzydła ruchomego wynosi 233 mm, minimalna szerokość skrzydła ruchomego wynosi 415 mm.System MB-Slider Window pozwala na montaż okien przesuwno rozsuwanych w zabudowie zewnętrznej, dlatego opracowany został efektywny system odprowadzania wody i wentylacji z komory szybowej oraz z komory pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą.
Cart 0 items0